Radzymiński Klub Biznesu

AI i cyfrowa transformacja firm na spotkaniu dn. 09.05.2024

Na spotkaniu klubowym 9 maja naszym gościem będzie Tomasz Klekowski, doradca Zarządów, ekspert w dziedzine nowych technologii i założyciel kierunku studiów Biznes.ai na Akademii Leona Koźmińskiego, który wprowadzi nas w kluczowe zagadnienia, związane z zastosowaniami sztucznej inteligencji w przedsiębiorstwach. Spotykamy się jak zawsze w czwartek o godz. 18:00, tym razem w Whisky Club Radzymin, ul. Reymonta 10.

Spotkanie jest otwarte, ale jak zawsze obowiązują zapisy – prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Zapraszamy zarówno członków Klubu, jak i zainteresowanych przedsiębiorców z terenu Gminy Radzymin, dla osób spoza Klubu udział jest odpłatny – koszt 100 zł, płatność na miejscu.

Program spotkania:

  • powitanie i przedstawienie uczestników
  • Transformacja cyfrowa i sztuczna inteligencja w firmiach – prelekcja Tomasz Klekowski
  • Dyskusja
  • Wprowadzenie do świata win – degustacja MP Wina
  • Networking i sprawy klubowe

Tomasz Klekowski doradza zarządom firm w sprawach transformacji cyfrowej, jest ekspertem, mentorem i mówcą. Założył i kieruje kierunkiem Biznes.ai – Zarządzanie Projektami Sztucznej Inteligencji na Akademii Leona Koźmińskiego. Partner Think-Tank.pl, członek założycziel Intelligent Leadership Hub, ekspert Grupy Roboczej AI przy KPRM i Konfederacji Lewiantan. Inwestor, członek rad eksperckich, wykładowca na kilku uczelniach, wybrany do grupy 100 osób o największym wpływie na rozwój kompetencji cyfrowych w Polsce – PTI Top 100. 

Zapraszamy!

Dodaj komentarz