Uroczysta Gala, wieńcząca Konkurs Victoria Biznesu 2024 odbyła się 13 czerwca 2024 w Scenie Cegielnia. Skrzydlate statuetki Victorii Biznesu otrzymały firmy: Provitus – producent przetworów warzywnych i owocowych, Creative Fun Factory, Centrum Rehabilitacyjne Kinesis oraz Cukiernia Małgosia za tradycyjny produkt „Rurki Małgosi”. Nagrodę specjalną Kapituły Konkursu otrzymał p. Władysław Kolatorski z Klubu im. Armii Krajowej.

Kategoria Przedsiębiorca - duże firmy

Harmonogram oraz relacje ze spotkań 2024

Spotkania klubowe w 2024 r. odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach późnopopołudniowych, rezerwujcie czas!

Lipiec - Sierpień

Zapraszamy na wakacyjne spotkanie Klubu, tym razem w drugi czwartek sierpnia, 08.08.2024, godz. 19:00 w Domku Ogrodnika, informacje i zapisy:

Stoiska firmowe na 15 sierpnia 1920 – jak zaprezentować się podczas gminnych obchodów 104. rocznicy zwycięskiej Bitwy Warszawskiej 1920 w Radzyminie.

Wrzesień

Spotkanie klubowe 5 września – ugości nas firma Pemes, informacje o programie spotkania wkrótce.

Radzymińskie Targi Pracy (termin tbc) – kontynuując dobre doświadczenia z Radzymińskiej Giełdy Pracy, która odbyła się w czerwcu ub. roku, wspólnie ze Sceną Cegielnia i Powiatowym Urzędem Pracy w Wołominie  zapraszamy firmy i osoby poszukujęce pracy na targi pracy. Szczegóły wkrótce!

Październik

Spotkanie klubowe 3 października – informacje o programie spotkania podamy we wrześniu.

Kwiecień

Spotkanie przedwyborcze – pomysły kandydatów na rozwój biznesu w gminie Radzymin

Na spotkanie 4 kwietnia 2024 zaprosiliśmy kandydatów na urząd Burmistrza Radzymina na kadencję 2024-2029.

9 maja (czwartek) godz. 18:00

W tajniki zastosowań sztucznej inteligencji w przedsiębiorstwach wprowadził nas Tomasz Klekowski, doradca zarządów, ekspert AI i praktyk cyfrowej transformacji firm.

Czerwiec

24.06.2024 – szkolenie otwarte „Windykacja – efektywne i oparte na relacji odzyskiwanie należności”, ekspert: Justyna Warda

Gala Konkursu Victoria Biznesu 2024, 13 czerwca 2024, Scena Cegielnia.

A 16 czerwca popłynęliśmy na  integracyjny spływ pontonami na Wkrze.

ferie mazowieckie

Walne zebranie członków 1 lutego 2024

„Bądź gotowy na KSeF” – szkolenie odwołane z powodu zawieszenia terminów wprowadzenia KSeF

Spotkanie integracyjno-inspiracyjne 1 marca

Gościem spotkania w marcu był Grzegorz Turniak, mówca inspiracyjny, mentor i networker. Gościła nas firma Bizon, było też coś dla podniebienia i smakowania!

Harmonogram oraz relacja ze spotkań 2023

Październik

Termin spotkania: 26 października godz. 18:00. Temat: Spotkanie w sprawie uchwały krajobrazowej i planów gminy w zakresie porządkowania chaosu reklamowego. Temat przedstawili: Krzysztof Dobrzyniecki, Zastępca Burmistrza i Bartosz Poniatowski z firmy Projekt: Miasto.

Listopad

Termin spotkania: 14 listopada, godz. 17:00. Spotkanie z Zakładzie Coca Cola HBC Polska w Radzyminie, połączone ze zwiedzaniem zakładu, prezentacją „Coca-Cola HBC na drodze do neutralności klimatycznej” i dyskusją.

Grudzień

Walne Zebranie Członków RKB: 4 grudnia 2023. Podczas Walnego Zebrania Członków podsumowujemy mijający rok i wybieramy Zarząd Klubu na kadencję 2023-2024

wakacje

wakacje

Wrzesień

Termin spotkania: 21.09 w godz. 18:00-20:00

Temat: szkolenie z Piotrem Maślakiem

Kwiecień

Spotkanie networkingowe i prezentacja Pożyczek Mazowieckich: 19 kwietnia godz. 17:30

Przygotowania do Radzymińskiej Giełdy Pracy

Czerwiec

Radzymińska Gieda Pracy 13.06.2023. Po raz pierwszy sala koncertowa w Scenie Cegielnia zamieniła się w targi pracy, na których swoje oferty pracy prezentowały firmy z gminy Radzymi i regionu.

Termin spotkania: 11 styczeń 17:00

Podczas najbliższego spotkania omówione zostaną m.in wydarzenia oraz plany na 2023 rok, potrzeby, korzyści oraz niespodzianki dla Członków RKB.  Przywitamy również nowych członków, którzy dołączyli na przestrzeni grudzień 2022 – styczeń 2023. przygotowujemy również ciekawą formę networkingu między uczestnikami. Planujemy również gościć ciekawą organizację, która przedstawi możliwości rozwoju czy pozyskania środków dla lokalnych firm.

Termin spotkania: 9 luty 17:30

Tym razem na spotkanie zaproszeni zostali dwaj przedstawiciele branży energetycznej, który na co dzień, doradzają w zakresie optymalizacji energii oraz oszczędności eko energii dla firm. To nie wszystko! Na uczestników, czekało jeszcze krótkie, ale bardzo ciekawe wystąpienie o tym, jak osobowość i jej cechy, może wpływać na efektywność pracy. W spotkaniu uczestniczyły również przedstawicielki Powiatowego Urzędu Pracy, które odpowiedziały na tematy zatrudnienia oraz dofinansowań w tym zakresie. Spotkanie odbyło się tym razem w siedzibie Cukierni Bizon.

Termin spotkania: 15 marca 17:30

Kolejne spotkanie będzie miało tematykę luźną, bardziej networkingową i towarzyską, również za sprawą okoliczności, jaką mamy w marcu, a jest to Dzień Kobiet i Mężczyzn. Tym razem proponujemy spotkanie z poczęstunkiem, lampką wina, a nawet tortem! Zapraszamy!