Radzymiński Klub Biznesu

Spotkania Klubu 2023 roku

Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniu 15 marca godz. 17:300

Harmonogram oraz relacja ze spotkań

Styczeń

Termin spotkania: 11 styczeń 17:00

Podczas najbliższego spotkania omówione zostaną m.in wydarzenia oraz plany na 2023 rok, potrzeby, korzyści oraz niespodzianki dla Członków RKB.  Przywitamy również nowych członków, którzy dołączyli na przestrzeni grudzień 2022 – styczeń 2023. przygotowujemy również ciekawą formę networkingu między uczestnikami. Planujemy również gościć ciekawą organizację, która przedstawi możliwości rozwoju czy pozyskania środków dla lokalnych firm. 

Luty

Termin spotkania: 9 luty 17:30

Tym razem na spotkanie zaproszeni zostali dwaj przedstawiciele branży energetycznej, który na co dzień, doradzają w zakresie optymalizacji energii oraz oszczędności eko energii dla firm. To nie wszystko! Na uczestników, czekało jeszcze krótkie, ale bardzo ciekawe wystąpienie o tym, jak osobowość i jej cechy, może wpływać na efektywność pracy. W spotkaniu uczestniczyły również przedstawicielki Powiatowego Urzędu Pracy, które odpowiedziały na tematy zatrudnienia oraz dofinansowań w tym zakresie. Spotkanie odbyło się tym razem w siedzibie Cukierni Bizon.

Marzec

Termin spotkania: 15 marca 17:30

Kolejne spotkanie będzie miało tematykę luźną, bardziej networkingową i towarzyską, również za sprawą okoliczności, jaką mamy w marcu, a jest to Dzień Kobiet i Mężczyzn. Tym razem proponujemy spotkanie z poczęstunkiem, lampką wina, a nawet tortem! Zapraszamy!

Kwiecień

Wstępny termin spotkania: 19 kwietnia 17:30

Maj

Wstępny termin spotkania: 16 maj 17:30

Czerwiec

Wstępny termin spotkania: 14 czerwiec17:30

Lipiec

Wstępny termin spotkania: wkrótce

Sierpień

Wstępny termin spotkania: wkrótce

Wrzesień

Wstępny termin spotkania: wkrótce

Październik

Wstępny termin spotkania: wkrótce

Listopad

Wstępny termin spotkania: wkrótce

Grudzień

Wstępny termin spotkania: wkrótce