Radzymiński Klub Biznesu

Radzymińska Giełda Pracy

Wideo relacja z wydarzenia

Radzymiński Klub Biznesu planuje organizację Radzymińskiej Giełdy Pracy, która połączy lokalnych pracodawców z potencjalnymi pracownikami z naszego regionu. Wydarzenie planowane jest w dniu 13 czerwca w godzinach 12:00 – 19:00, w Scenie Cegielnia prestiżowym miejscu, które umożliwi efektowną prezentację ofert pracodawców w jednej przestrzeni wystawienniczej, jak również organizację prelekcji i warsztatów. Zapraszamy Państwa do współtworzenia paneli dyskusyjnych, wystąpień i prezentacji firm. 

Radzymińska Giełda Pracy to całodniowe wydarzenie dla lokalnych firm oraz mieszkańców. Udziałem w nim zainteresowane są radzymińskie szkoły średnie, które zadeklarowały obecność ok. 300 uczniów ostatnich klas i absolwentów. Chcielibyśmy, aby wydarzenie było wstępem do stworzenia bazy pracodawców i pracowników, a także promowania lokalnych firm i rynku pracy w Gminie Radzymin. Współorganizatorami wydarzenia jest Scena Cegielnia, Gmina Radzymin oraz Agencja Reklamowa ROKA.

Agenda wydarzenia:

wstępna propozycja, wkrótce dalsze szczegóły

W godz. 12:00-14:00 planowany jest program dla uczniów ostatnich klas i absolwentów szkół ponadpodstawowych;

W godz. 14:00-19:00 planowany jest program osób dorosłych, aktywnych zawodowo, bezrobotnych, poszukujących pracy na terenie naszej gminy;

Podczas wydarzenia planowany jest program prelekcji na scenie wewnątrz sali koncertowej.

Firmy, które potwierdziły już swój udział

Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie jest strategicznym partnerem The Coca-Cola Company. Firma działa na terenie Polski, Litwy, Łotwy i Estonii. Produkujemy oraz dystrybuujemy takie napoje jak: Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kinley Tonic, soki, nektary i napoje owocowe Cappy, wody mineralne Kropla Beskidu i Kropla Delice, napoje energetyzujące Burn i Monster Energy oraz herbaty mrożone FuzeTea. W naszym portfolio posiadamy również kawy COSTA COFFEE, Caffè Vergnano oraz ofertę alkoholi premium i piwa. Nasz zakład produkcyjny w Radzyminie jest największym zakładem produkcyjnym firmy w Europie Środkowo-Wschodniej i jednym z trzech naszych zakładów w Polsce. Produkty z tej części Polski trafiają do różnych krajów europejskich. Oprócz napojów zakład w Radzyminie produkuje również preformy do butelek PET, które zasilają wszystkie nasze zakłady produkcyjne w Polsce. Osiem linii produkcyjnych działających w zakładzie pozwala na produkcję wszystkich napojów gazowanych naszej firmy: Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Lime, Cherry Coke, Fanta, Sprite, Kinley Tonic oraz dwie tzw. linie aseptyczne do produkcji napojów bez konserwantów – soków i nektarów Cappy czy herbat FuzeTea.

NUCO sp.z.o.o

Produkcja kosmetyków kolorowych poszukujemy pracowników produkcyjnych, magazynowych,kontroli jakości, technologów oraz biurowych.

PEMES Sp. z o.o.

Firma PEMES Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, dostawą, montażem oraz serwisem maszyn produkcyjnych, linii technologicznych i maszyn zrobotyzowanych. Oferta firmy jest skierowana głównie do branży motoryzacyjnej i multiindustry, jednak posiadamy doświadczenie w budowie maszyn również dla innych gałęzi przemysłu. Nasze wyroby są oparte na prototypowych rozwiązaniach, a dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane do potrzeb Naszych klientów.
Współpracujemy z takimi firmami jak: ZF, VELUX, Volkswagen, Danfoss, TOTAL, MICHELIN

Mansoor Horizons - Małgorzata Mansoor

Mansoor Academy to szkoła językowa, która od 10 lat zapewnia najwyższej jakości zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do naszego zespołu poszukujemy odpowiedzialnych i ambitnych osób, które chcą się dzielić swoją wiedzą i pasja z innymi. Jeśli lubisz ludzi tych dużych i tych małych oraz znasz angielski lub hiszpański, to zapraszamy. Zapewniamy pełne szkolenie metodyczne, potrzebne materiały oraz wsparcie i wskazówki na dobry początek 🙂

BTB Beton Architektoniczny Sp. z o.o.

Firma BTB Beton Architektoniczny Sp. z o.o. to profesjonalny zakład specjalizujący się w produkcji
elementów z betonu architektonicznego GRC wykorzystywanych zarówno na zewnątrz, jak i
wewnątrz budynków mieszkalnych, domów, biurowców oraz obiektów użyteczności publicznej.
Produkujemy płyty elewacyjne, płyty do wnętrz, blaty w tym kuchenne i łazienkowe, umywalki,
donice, elementy małej architektury i wiele niestandardowych elementów na indywidualne
zamówienie. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają na dowolne kształtowanie form i wielkości
poszczególnych elementów. Wykonujemy je w różnych grubościach, w różnych kształtach a więc od
elementów płaskich, przez kątowe i ceowe, aż do trójwymiarowych i łukowych, w różnych
recepturach kolorystycznych a także o różnych strukturach powierzchni. Zamówienia realizujemy na
terenie Polski i całej Europy.
Kolejnym aspektem działalności firmy jest produkcja bloczków betonowych na fundamenty,
podsypek, stabilizacji i betonu towarowego różnych klas dla potrzeb budownictwa ogólnego.
Dysponujemy w pełni zautomatyzowanymi węzłami produkcyjnymi, własnym laboratorium
przyzakładowym, rozbudowaną flotą transportową i wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrą.
Obsługujemy zarówno duże inwestycje, jak i klientów prywatnych. Realizujemy dostawy do takich
miejscowości jak: Radzymin, Marki, Ząbki, Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Legionowo, Warszawa.
Ofertę firmy dopełnia sprzedaż kostki brukowej oraz ogrodzeń których jesteśmy dystrybutorem.

Intermarché Radzymin (Modoti sp. z o.o.)

Supermarket Intermarché Radzymin oferuje pełną gamę wyrobów spożywczy i dla domu, w tym wędliny z własnej wędzarni i wyroby mięsne własnego rozbioru, produkowane na miejscu według tradycyjnych receptur. W ofercie znajdują się też m.in. wyroby delikatesowe wytwarzane we Francji, owoce i warzywa pod marką „Z sadów i pól” oraz szereg marek własnych. Sklep należy do sieci Intermarché – największej w Polsce pod względem obrotu sieci franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych.

Stalko

Mat Dania

MAT DANIA jest międzynarodową firmą produkcyjną specjalizującą się w obróbce skrawaniem odlewów żeliwnych, a także stali i aluminium.
Grupa Mat Dania obsługuje największe globalne marki z branży automotive, elementów hydrauliki siłowej oraz pojazdów użytkowych.
Prowadzi także działalność w zakresie produkcji rdzeni do form oraz szlifowania i śrutowania odlewów żeliwnych.

Bielenda Kosmetyki Naturalne S.A.

Bielenda Kosmetyki Naturalne – polska firma kosmetyczna z siedziba w Krakowie i Zakładem Produkcyjnym w Radzyminie, od ponad 30 lat produkuje najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. Firma dba o to aby kosmetyki charakteryzowały się najwyższą jakością, były skuteczne, wydajne i bezpieczne. W tym celu poddawane są rygorystycznym badaniom laboratoryjnym, a każda partia produkcyjna jest poddawana testom mikrobiologicznym. Celem kompleksowego zaspokojenia ciągle rosnącego grona zadowolonych klientów, poszukujemy pracowników do pracy w charakterze: Magazynierów, Pracowników Produkcji, Pracowników Zaopatrzenia, Technologa Produkcji, Kontroli Jakości, Sprzątaczki.

ESA logistika Polska sp. z o.o.

ESA logistika to jeden z czołowych operatorów logistycznych, prężnie działający w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej (Czechy, Słowacja, Polska). Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb naszych Klientów. Chcemy zapewnić im usługi, najlepiej skrojone do specyfiki ich firmy i branży. Najważniejsza jest dla nas efektywność działania, jakość usług i ciągłe doskonalenie. Podsumowaniem tego podejścia jest nasz slogan: OUR TEAM FOR YOUR EFFICIENCY. Aby to wszystko osiągnąć pracujemy zespołowo: wspólnie triumfujemy, ale też dzielimy się zadaniami i odpowiedzialnością. Stawiamy na rozwój pracowników i ekspansję globalną.

https://pracodawcy.pracuj.pl/profile/esa-logistika-polska,ua3atd2,pl
https://esa-logistics.cz/pl/strona-glowna/

309275937_420193696911516_1421348580224438504_n

Urząd Pracy filia w Radzyminie

Waflex

Zajmujemy się produkcją wafli do lodów.

image001

Sakspol

1 stycznia 2023 roku rozpoczęła działalność firma Daimler Truck Retail Polska, która powstała w wyniku wyodrębnienia ze spółek Mercedes-Benz Warszawa i Mercedes-Benz Sosnowiec struktur dedykowanych samochodom ciężarowym. Nowa spółka prowadzi sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych Mercedes-Benz, FUSO i Unimog oraz serwis autobusów Mercedes-Benz i Setra w trzech lokalizacjach: Emilianowie, Będzinie i Siedlcach. Serwis Mercedes Trucks w Emilianowie to jedna z ostatnich inwestycji koncernu Daimler w Polsce – flagowy obiekt sieci dealersko-serwisowej. Otwarcie punktu miało miejsce w kwietniu 2018 roku. Serwis Mercedesa w Emilianowie dysponuje 12 nowoczesnymi stanowiskami naprawczymi, z jedynym w Polsce podnośnikiem pięciostemplowym, służącym do podnoszenia całych, nawet załadowanych zestawów ciężarowych. Cały obiekt liczy około 3 500 m2 powierzchni użytkowej i jest skonstruowany modułowo, co pozwala oddzielić poszczególne sfery działalności placówki. W bryle głównej znalazł się salon sprzedaży, zaplecze techniczne, biurowe i socjalne. W drugim module umieszczono wszystko, czego potrzebuje serwis: stację AdBlue, magazyn opon, magazyn odpadów, magazyn części, system dystrybucji oleju, Okręgową Stację Kontroli Pojazdów oraz myjnię.

BASICO A. Przybysz i M. Kościkiewicz sp.j.

images - Agnieszka Marciniak

Prof-Met-Kol

Prof-Met-Kol to firma, która zajmuje się dystrybucją metali nieżelaznych i stali nierdzewnej, jak również oferuje usługi związane z obróbką tych materiałów. Posiadając bogate doświadczenie i wykwalifikowany personel, jest liderem w branży i cieszy się uznaniem wśród klientów. Jednym z głównych filarów działalności Prof-Met-Kol jest wysokiej jakości oferta roznorodnych metali nieżelaznych takich jak aluminium, miedź, brąz czy mosiądz.
Ponadto, Prof-Met-Kol specjalizuje się w sprzedaży stali nierdzewnej, która jest powszechnie stosowana w sektorach wymagających odporności na korozję i trwałość. Firma oferuje szeroki wybór stopów stali nierdzewnej, dostosowanych do różnych zastosowań, takich jak przemysł spożywczy, chemiczny, medyczny czy energetyczny.
Prof-Met-Kol to również profesjonalny dostawca usług obróbki metali. Wykorzystując zaawansowane technologie i nowoczesny sprzęt, firma wykonuje różnorodne operacje, takie jak cięcie, gięcie czy frezowanie. Wyszkolony personel zapewnia precyzję i doskonałą jakość wykonania, dostosowując obróbkę metali do specyfikacji klienta.
Kolejnym ważnym aspektem działalności Prof-Met-Kol jest skup złomu. Skupuje odpady metalowe od klientów, przetwarzając je w celu odzyskania cennych surowców. Dbając o ochronę środowiska i zasobów naturalnych, Prof-Met-Kol realizuje procesy recyklingu i minimalizuje marnotrawstwo, przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju.

Firma powstała w 1992 roku na dzień dzisiejszy posiada status dużego przedsiębiorcy.Zakład Doskonalenia Zawodowego zajmuje się produkcją mebli na wymiar. Poszukujemy pracownika na stanowisko stolarz. Prowadzimy również kursy kwalifikacyjne dla kierowców zawodowych C1, C1+E, C, C+E oraz kursy komputerowe.

Od 1989 roku specjalizujemy się w produkcji pieczywa najwyższej jakości. Codzienne zaangażowanie członków naszej załogi pozwoliło nam stać się liderem w branży piekarniczej w Polsce. Firma nastawiona jest na innowacyjność i elastyczność produkcyjną, a jednocześnie nie traci profilu biznesu rodzinnego, który towarzyszy nam od ponad ćwierćwiecza. Rodzinę Inter Europol tworzą zarówno doświadczeni fachowcy, jak również pełni pasji młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę kariery. W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inter Europol S.A. zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem na stanowiskach: PRACOWNIK PRODUKCJI PRACOWNIK GOSPODARCZY PRACOWNIK MAGAZYNOWY, PRACOWNICY DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU (profil elektryczny, automatyka, elektronika lub pokrewne) Szeroką ofertę współpracy kierujemy również do absolwentów, którzy będą nas wspierać m.in. w obszarach: PRODUKCJI PIECZYWA I WYROBÓW CUKIERNICZYCH, UTRZYMANIA RUCHU, LOGISTYKI, I INNYCH Zatrudnienie oferujemy w wybranej lokalizacji (Marki lub Małopole)

Organizatorzy:

RGB_RKB_logo_poziom_std_apla
277801483_372383468230155_8112348838391756982_n
roka

Partnerzy:

Stalko ciemne
11

Patronat honorowy:

10

Patronat medialny:

299420874_437457498405431_1442110928115380836_n
logo_www
wradzyminie_logo1

Plan stoisk