Radzymiński Klub Biznesu

Laureaci i wyróżnieni w Konkursie Victoria Biznesu 2024

Najlepsze radzymińskie firmy zostały wyróżnione laurem Victorii Biznesu 2024 oraz wyróżnieniami w Konkursie podczas uroczystej Gali 13 czerwca 2024 r. w Scenie Cegielnia. Skrzydlate statuetki Victorii Biznesu otrzymały firmy: Provitus – producent przetworów warzywnych i owocowych, Creative Fun Factory, Centrum Rehabilitacyjne Kinesis oraz Cukiernia Małgosia za tradycyjny produkt „Rurki Małgosi”. Nagrodę specjalną Kapituły Konkursu otrzymał p. Władysław Kolatorski z Klubu im. Armii Krajowej.

Zobaczcie skrót filmowy z Gali:

Pełne wyniki Konkursu prezentujemy w artykule:

Wcześniejsze informacje nt. Konkursu:

Zapraszamy do udziału w Gali Konkursu Victoria Biznesu 2024!

Uroczysta Gala, wieńcząca Konkurs Victoria Biznesu 2024 odbędzie się 13 czerwca 2024 o godz. 19:30 w Scenie Cegielnia. Wydarzenie kontynuuje tradycję Radzymińskich Spotkań Biznesu, otwartych dla wszystkcih przedsiębiorców i menedżerów z regionu. Będzie świętem dla wyróżnionych firm i miejscem integracji oraz networkingu.

Rozrywkę tego wieczoru zapewni Ireneusz Krosny, przezabawny i znany ze świetnych skeczy mim i artysta kabaretowy.

Program spotkania:

  • Gala wręczenia nagród i wyróżnień w Konkursie Victoria Biznesu 2024
  • Występ Ireneusza Krosnego
  • Networking i integracja

Głównym organizatorem Konkursu Victoria Biznesu 2024 jest Gmina Radzymin, nasz Klub jest Partnerem Konkursu i współorganizatorem Gali. Ponadto Parnerami Konkursu są: Scena Cegielniatygodnik „Wieści Podwarszawskie” i portal o lokalnym biznesie wRadzyminie.plSponsorami Gali finałowej konkursu są firmy: Pemes, Coca-Cola HBC Polska i Cukiernia Bizon.

Rejestracja uczestnictwa:
Aby wziąć udział w spotkaniu, proszę wypełnić poniższy krótki formularz. Zgodnie z regulaminem Konkursu udział jest bezpłatny dla przedstawicieli firm, które wzięły udział w Konkursie, a także dla członków Klubu, gości zaproszonych przez współorganizatorów i Partnerów Konkursu, dla sponsorów Gali oraz dla mediów. Pozostałych uczestników prosimy o zakup wejściówki za 100 zł przez portal Evenea. Opłata stanowi darowiznę dla naszego stowarzyszenia na poczet kosztów, poniesionych na organizację wydarzenia.

Pytania odnośnie Konkursu i w Gali finałowej można kierować do Gminy Radzymin jako organizatora głównego, kontakt:
biznes @radzymin.pl, tel. 22 667 68 48.

 

Zgłoszenia do konkursu "Victoria Biznesu 2024"
- ZAKOŃCZONE -

Od 26 kwietnia do 24 maja 2024 przyjmowane są zgłoszenia do drugiej edycji konkursu Victoria Biznesu dla najlepszych firm, działających na terenie Gminy Radzymin. Nie trzeba mieć tu zarejestrowanej działalności, wystarczy tu działać!

Radzymiński Klub Biznesu jest współorganizatorem i partnerem Konkursu oraz Gali Konkursowej, która jest planowana na 13 czerwca 2024  w Scenie Cegielnia. Głównym organizatorem jest Gmina Radzymin.

Zapraszamy do zgłoszeń! Można zgłaszać firmy, produkty i przedsięwzięcia biznesowe w trzech kategoriach:

  • PRZEDSIĘBIORCA
  • DEBIUT

  • RADZYMIŃSKA TRADYCJA

Do zgłoszeń w kategorii „Przedsiębiorca” zaproszone są firmy, które mogą pochwalić się dobrymi praktykami i rozwojem firmy w ciągu ostatnich trzech lat działalności, tj. od 1 stycznia 2021 r. W szczególności zachęcamy do zgłoszeń w zakresie: krzewienia dobrych praktyk biznesowych; tworzenia produktów / usług, cenionych przez klientów; rozwoju działalności na nowych rynkach; rozbudowy firmy lub nowej inwestycji; rozwoju przedsiębiorstwa w wybranym obszarze działalności; tworzenia nowych miejsc pracy; wpływu na aktywizację danego sektora gospodarki i sieci lokalnych podmiotów gospodarczych; zastosowania nowoczesnych technologii; innowacyjnego marketingu; dbałości o środowisko naturalne i aspekty społecznej odpowiedzialnosci biznesu.

W kategorii “Debiut” Kapituła chce wybrać najlepsze firmy, które rozpoczęły działalność na terenie Gminy Radzymin w ciągu ostatnich trzech lat, tj. od 1 stycznia 2021 r. lub otworzyły tu oddział, filię, punkt sprzedaży, itp. Zgłaszajcie firmy, które zadebiutowały i odniosły sukces w zakresie: wyróżniania się spośród konkurencji; skutecznego dotarcia do klientów i otoczenia biznesowo-społecznego firmy; tworzenia nowych miejsc pracy; wzmacniania sieci współpracujących firm lokalnych; nowoczesnych sposobów prowadzania biznesu; perspektyw rozwoju biznesu w przyszłości.

Kategoria „Radzymińska Tradycja” jest przeznaczona dla tych przedsiębiorców, których usługi i produkty od lat znane są mieszkańcom Radzymina i okolic, oraz promujące gminę na szerszym forum. Tu będą premiowane produkty i usługi, które najdłużej istnieją na naszym lokalnym i regionalnym rynku. Kapituła Konkursowa będzie zwracała szczególną uwagę na: dostarczanie produktów lub usług, wybieranych przez mieszkańców Gminy Radzymin, o ugruntowanej tradycji na lokalnym i regionalnym rynku; kreowanie produktów lub usług lokalnych, charakterystycznych dla Gminy Radzymin; promocję Gminy Radzymin poprzez swoją działalność gospodarczą na forum regionalnym i ogólnopolskim; perspektywy rozwoju zgłoszonych produktów lub usług na przyszłość.

Regulamin konkursu wraz z kryteriami oceny i punktacją w poszczególnych kategoriach jest dostępny na stronie www i BIP Gminy Radzymin.

 Zachęcamy do wypełniania formularzy on-line pod odnośnikami powyżej, ale można również złożyć zgłoszenia papierowo lub przez e-PUAP do Gminy Radzymin. Liczy się data wpływu do dnia 24.05.2024. Zapraszamy do udziału!

Kapituła Konkursu Victoria Biznesu 2024

W skład Kapituły Konkursowej wchodzą praktycy biznesu i osoby doskonale znające uwarunkowania rynkowe Gminy Radzymin i regionu. Przewodniczącym Kapituły jest p. Bogdan Domagała, główny udziałowiec firmy DJ Chem z Wołomina, członek naszego Klubu. Ponadto do grona jurorów należy p. Anna Ochnik, Prezes Zarządu RKB i p. Adam Zarychta, członek RKB i laureat statuetki pierwsze edycji konkursu. 

Pełen skład Kapituły Konkursu:

1) Krzysztof Chaciński, Burmistrz Radzymina
2) Bogdan Domagała, DJ Chem Chemicals Poland S.A., Przewodniczący Kapituły
3) Karolina Gruca, GoldenSubmarine
4) Magdalena Kilkolska, Scena Cegielnia
5) Paweł Nagórny, Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.
6) Anna Ochnik, Doradztwo Finansowe, Prezes Zarządu Radzymińskiego Klubu Biznesu
7) Jakub Pałaszewski, MyCatering
8) Michał Półtorak, Wieści Sp. z o.o.
9) Magdalena Sutkowska, La Pasta
10) Adam Zarychta, Kaiso Sushi

Harmonogram Konkursu Victoria Biznesu 2024:

Zgłoszenia do Konkursu: od dnia 26 kwietnia do dnia 24 maja 2024 r. 

W okresie między 27 maja a 7 czerwca 2024 rejestracja zgłoszeń zostaje zamknięta a Kapituła Konkursowa zajmuje się przeglądaniem zgłoszeń.

W dniu 13 czerwca 2024 zapraszamy na uroczystą galę w Scenie Cegielnia!

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: biznes@radzymin.pl.

A tak wyglądała pierwsza edycja Konkursu:

Wideo relacja z Gali konkursowej Victoria Biznesu edycja 1 2021 r.

Na przełomie lat 2021-2022 odbyła się pierwsza edycja Konkurs „Victoria Biznesu 2021” w dniu 3marca 2022 r. odfbyła się uroczysta gala, która miała miejsce w sali koncertowej obiektu Sceny Cegielnia. Spotkanie miało uroczystą oprawę, a wieczór uświetnił wyjątkowy koncert maestro Vadima Brodskiego, wirtuoza skrzypiec, który odwiedził Radzymin ze specjalnym występem dla uczestników spotkania biznesu.

Pierwsze statuetki Victoria Biznesu otrzymały 4 radzymińskie firmy: Coca Cola HBC Polska, La Pasta, Kaiso Sushi i My Catering Jakub Pałaszewski. Nagrodę specjalną Kapituły Konkursu „Victoria Biznesu 2021” otrzymał p. Tomasz Libner, prezes Fundacji oGROMna Pomoc. Kapituła przyznała też kilkanaście wyróżnień w kategoriach konkursowych: Firma Roku – małe firmy, Firma Roku – firmy średniej wielkości, Debiut Roku i Mecenas Roku.

Jak mówił Krzysztof Chaciński, Burmistrz Radzymina: „Po raz pierwszy w historii rozdaliśmy nagrody Victoria Biznesu, które doceniają działalność przedsiębiorców na terenie naszej gminy. To nagrody za zaangażowanie, pomysł i sukces. Kapituła doceniła zarówno te firmy, które działają u nas od dłuższego czasu, jak i te, które zadebiutowały w ciągu ostatnich trzech lat. Większość zgłoszeń to małe i średnie firmy, które służą naszym mieszkańcom.”

Organizatorzy i Partnerzy Konkursu Victoria Biznesu

RGB_RKB_logo_poziom_std_apla