Radzymiński Klub Biznesu

Konkurs "Victoria Biznesu" 2023/2024

Wideo relacja z Gali konkursowej Victoria Biznesu edycja 1 2021 r.

W 2021 odbył się I Konkurs „Victoria Biznesu 2021” w dniu 3marca 2022 r. odfbyła się uroczysta gala, która miała miejsce w sali koncertowej obiektu Sceny Cegielnia. Spotkanie miało uroczystą oprawę, a wieczór uświetnił wyjątkowy koncert maestro Vadima Brodskiego, wirtuoza skrzypiec, który odwiedził Radzymin ze specjalnym występem dla uczestników spotkania biznesu.

Była to I edycja konkursu Victoria Biznesu statuetki otrzymały 4 radzymińskie firmy: Coca Cola HBC Polska, La Pasta, Kaiso Sushi i My Catering Jakub Pałaszewski. Nagrodę specjalną Kapituły Konkursu „Victoria Biznesu 2021” otrzymał p. Tomasz Libner, prezes Fundacji oGROMna Pomoc. Kapituła przyznała też kilkanaście wyróżnień w kategoriach konkursowych: Firma Roku – małe firmy, Firma Roku – firmy średniej wielkości, Debiut Roku i Mecenas Roku.

Jak mówił Krzysztof Chaciński, Burmistrz Radzymina: „Po raz pierwszy w historii rozdaliśmy nagrody Victoria Biznesu, które doceniają działalność przedsiębiorców na terenie naszej gminy. To nagrody za zaangażowanie, pomysł i sukces. Kapituła doceniła zarówno te firmy, które działają u nas od dłuższego czasu, jak i te, które zadebiutowały w ciągu ostatnich trzech lat. Większość zgłoszeń to małe i średnie firmy, które służą naszym mieszkańcom.”

Po 2 latach, zapraszamy do II edycji konkursu Victoria Biznesu. Zapraszamy firmy w Gminy Radzymin, do zgłoszeń w 4 kategoriach: x x x x .

Agenda wydarzenia:

Zgodnie z terminami regulaminu od dnia 8 grudnia 2023 do 14 stycznia 2024 przyjmowane są zgłoszenia do konkursu

W okresie między 14 a 30 stycznia, rejestracja zgłoszeń zostaje zamknięta a komisja zajmuje się przeglądaniem zgłoszeń.

W dniu 22 marca zapraszamy na uroczystą galę!

Dalsze szczegóły wkrótce

Organizatorzy

RGB_RKB_logo_poziom_std_apla

Sponsorzy

277801483_372383468230155_8112348838391756982_n
CCHBC POLSKA I KRAJE BALTYCKIE_logo

Patroni medialni

logo_www
1