CZŁONKOWIE

Członkami Radzymińskiego Klubu Biznesu są przedstawicie firm, które działają na terenie gminy Radzymin. Są wśród nas przedstawiciele dużych, średnich i małych firm z różnych branż. Zrzeszamy osoby, którym zależy na rozwoju gospodarczym gminy i regionu, na integracji lokalnego środowiska biznesowego oraz na tym, aby miało ono swoją reprezentację wobec władz samorządowych i instytucji.

Obecnie naszymi członkami są:

Filipek Andrzej

LiberoTeam Consulting & Distribution

Firląg Przemysław

Corr-Met Recycling Sp. z o.o.

Gadomska Ewa

Modoti sp. z o.o. (Intermarche Radzymin)

Regulamin Stowarzyszenie Radzymiński Klub Biznesu

Jeśli chcesz zostać członkiem Klubu, prosimy o wypełnienie deklaracji członkowskiej. Można to zrobić poprzez formularz on-line dostępny pod poniższym przyciskiem lub wypełniając go w formie papierowej i dostarczając skan mailowo lub osobiście na spotkaniach Klubu. Zgodnie z Regulaminem Klubu, Zarząd rozpatruje deklaracje w ciągu 14 dni i podejmuje decyzje, związane z członkostwem.

Zapoznaj się z pełnym regulaminem działalności stowarzyszenia zwykłego o nazwie Radzymiński Klub Biznesu.