Radzymiński Klub Biznesu

Pietruszyński Piotr ​

Piotr Pietruszyński- od 1996 roku Prezes Zarządu firmy Bart Sp. z o.o. z siedzibą w Słupnie k. Warszawy. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz MBA. Praktyk biznesu, Członek Zarządu w spółce należącej do Grupy: Greenvit Sp. z o.o. Założyciel oraz Członek Radzymińskiego Klubu Biznesu. Prywatnie amator-sportowiec, z pasją do chodzenia po górach oraz jazdy na rowerze. 

W chwili obecnej spółka Bart zatrudnia ponad 80 osób, a jej dynamiczny rozwój powoduje, że staje się zauważalna nie tylko na rynku krajowych producentów w segmencie produkcji aromatów, emulsji i barwników do żywności, ale także na rynkach zagranicznych w segmencie produktów dedykowanych do suplementów diety. W szerokiej ofercie firmy znajdują się również produkty specjalistyczne takie jak: substancje zagęszczające i stabilizujące, enzymy, ekstrakty drożdżowe, słodziki, ekstrakty roślinne A w ofercie dla przemysłu farmaceutycznego dostarczamy: probiotyki, substancje pomocnicze, substancje aktywne (API), kolageny, oleje rybne, aminokwasy oraz naturalne produkty specjalistyczne. 

Bart jest wiodącym producentem witamin i minerałów liposomalnych, z unikatową technologią wypracowaną w Dziale R&D – stając się tym samym prekursorem w segmencie nutraceutyków. Firma jest również wyłącznym dystrybutorem światowych producentów z segmentu brandowych surowców premium. Ostatnie lata to dynamiczna promocja firmy w Europie Zachodniej, Azji oraz Stanach Zjednoczonych i regularna sprzedaż do ponad 40 krajów na całym świecie. Bart wystawia się na światowych targach takich jak m.in. Vitafoods Europe, Vitafoods Asia, Food Ingredients Europe, Food Ingredients Asia, Health Ingredients oraz CPHI Europe, Asia. Prowadzimy otwarte rekrutacje na stanowiska specjalistyczne, produkcyjne. 

Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej www.bart.pl w zakładce Kariera.