Radzymiński Klub Biznesu

Bezpłatne szkolenie otwarte pt. „Windykacja – efektywne i oparte na relacji odzyskiwanie należności”

Zapraszamy firmy z terenu gminy Radzymin na bezpłatne spotkanie otwarte nt. windykacji należności, które poprowadzi p. Justyna Warda, menedżerka i ekspertka w obszarze zarządzania należnościami. Nie trzeba być członkiem Klubu, aby wziąć udział!

Szkolenie odbędzie się w dn. 24.06.2024 o godz. 18:00 w Centrum Aktywności Społecznej, ul. Konstytucji 3 maja 8A, Radzymin – budynek OSP Radzymin, sala CAS na 1 piętrze.

Prosimy o rejestrację udziału przez ankietę zgłoszeniową:

W programie:

  • weryfikacja kontrahenta – metody oraz narzędzia niezbędne do sprawdzenia wiarygodności klienta;
  • windykacja od A do Z – jak skutecznie odzyskiwać należności – praktyczne wskazówki;
  • relacje z klientem a windykacja.
Szkolenie jest organizowane w ramach regulaminowej działalności edukacyjnej Klubu. Zapraszamy na nie wszystkie firmy, również te spoza Klubu, w szczególności mikroprzedsiębiorstwa. 

Prowadząca: Justyna Warda – menedżer z ponad 20 letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania należnościami oraz windykacji B2B w firmach handlowych oraz produkcyjnych.

W swojej obecnej roli skutecznie buduje oraz optymalizuje procesy obsługi należności w tym monitoring oraz windykację. W obszarze zarządzania ryzykiem odpowiada za proces oceny zdolności kredytowej klientów. Współpracuje z wywiadowniami gospodarczymi, biurami informacji gospodarczej oraz kancelariami prawnymi i komorniczymi.

Koncentruje się na poszukiwaniu nowych rozwiązań zwiększających efektywność oraz rentowność procesów. Na swoim koncie ma wdrożenie systemu informatycznego wspierającego pracę działu windykacji, co pozwoliło na zwiększenie rentowności procesu.

Ekonomistka z wykształcenia, jest także absolwentką studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej „Kompetencje psychologiczne i negocjacyjne w firmie” dzięki którym zaktualizowała i poszerzyła wiedzę z zakresu psychologii oraz technik negocjacyjnych.
Ceniona prelegentka podczas wielu konferencji branżowych organizowanych z sukcesem dzieląca się wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem.

Dodaj komentarz