Radzymiński Klub Biznesu

Szkolenie „Windykacja – efektywne i oparte na relacji odzyskiwanie należności”

24 czerwca 2024 nasz Klub przeprowadził pierwsze otwarte szkolenie dla przedsiębiorców z gminy Radzymin. Dotyczyło ono windykacji należności, a poprowadziła je ekspertka i praktyk zarządzania procesami windykacyjnymi – p. Justyna Warda. Szkolenie było nieodpłatne i odbyło się w gminnym Centrum Aktywności Społecznej.

Nasza ekspert przedstawiała m.in. o możliew formy miękkiej windykacji i strategie stosowane przez obie strony procesu windykacji. Podała szereg narzędzi, dzięki którym można sprawdzić rzetelność kontrahentów oraz technik, które pozwalają na skuteczną windykację należności przy zachowaniu dobrej relacji z klientem.

Było to pierwsze tego typu otwarte szkolenie, organizowane przez nasze stowarzyszenie, mamy nadzieję, że kolejne będą cieszyły się rosnącym zainteresowaniem. Jeżeli chcecie mieć wpływ na tematykę przyszłych szkoleń, piszcie na kontakt@radzyminskiklubbiznesu.pl lub wypełnijcie ankietę:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Jakie tematy otwartych szkoleń biznesowych interesują Cię na przyszłość?

Do zobaczenia po wakacjach!

Dodaj komentarz