Radzymiński Klub Biznesu

Stoiska firmowe 15 sierpnia 2024

15 sierpnia 2024 r. gmina Radzymin tradycyjnie będzie świętować Święto Wojska Polskiego, rocznicę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej i walk pod Radzyminem. Nie opublikowano jeszcze programu uroczystości i atrakcji, ale można się spodziewać, że będzie ich mnóstwo. To dobra okazja dla firm gastronomicznych i oferujących dobra konsumenckie, aby dotrzeć do klientów, którzy w tym dniu odwiedzą Radzymin.

W gminnym programie są m.in. stoiska gastronomiczne, z upominkami i atrakcjami w centrum miasta, a także rekreacyjna Strefa Rodzinna, która w tym roku będzie zlokalizowana w Parku Czartoryskiej.

Firmy zainteresowane:

• wynajęciem odpłatnego stoiska handlowo-promocyjnego w centrum miasta lub
  • współtworzeniem atrakcji rodzinnych w Parku Czartoryskiej

zapraszamy do kontaktu z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Radzymin, Dział Wydarzeń,
kontakt: tel. 797 054 664, e-mail: wydarzenia@bibliotekaradzymin.pl.

Ponadto w centrum miasta swoje stoisko organizuje portal wRadzyminie.pl, który zaprasza firmy lokalne do wspólnej promocji, informacje na Facebooku.

Radzymiński Klub Biznesu nie organizuje własnego stoiska ze względu na konsumencki, wakacyjny charakter wydarzeń. Ale będziemy świętować 15 sierpnia w Radzyminie. Zaś z klubowymi wydarzeniami wracamy od września!