Radzymiński Klub Biznesu

Radzymińska Giełda Pracy – zarejestruj się bezpłatnie!

Mamy to! Oficjalnie wystartowaliśmy z organizacją wydarzenia pt. „Radzymińska Giełda Pracy”. Odpowiadamy na potrzeby naszych członków, a Ci chcą budować lokalny rynek pracodawców tutaj w Radzyminie. O temacie rozmawialiśmy od około roku, aż w końcu udało nam się podjąć działanie!

Radzymiński Klub Biznesu planuje organizację Radzymińskiej Giełdy Pracy, która połączy lokalnych pracodawców z potencjalnymi pracownikami z naszego regionu. Zwróciliśmy się do lokalnych firm z pytaniem o organizację takiego wydarzenia i aż 10 firm było na TAK od razu!

Wydarzenie planowane jest 13 czerwca w godzinach 12:00 – 19:00, w Scenie Cegielnia prestiżowym miejscu, które umożliwi efektowną prezentację ofert pracodawców w jednej przestrzeni wystawienniczej, jak również organizację prelekcji i warsztatów. Zapraszamy do współtworzenia paneli dyskusyjnych, wystąpień i prezentacji firm. Radzymińska Giełda Pracy to całodniowe wydarzenie dla lokalnych firm oraz mieszkańców. Udziałem w nim zainteresowane są radzymińskie szkoły średnie, które zadeklarowały obecność ok. 300 uczniów ostatnich klas i absolwentów. Chcielibyśmy, aby wydarzenie było wstępem do stworzenia bazy pracodawców i pracowników, a także promowania lokalnych firm i rynku pracy w Gminie Radzymin.

Wydarzenie planowane jest w Scenie Cegielnia, prestiżowym miejscu, które umożliwi efektowną prezentację ofert pracodawców w jednej przestrzeni wystawienniczej, jak również organizację prelekcji i warsztatów.

Współorganizatorami wydarzenia jest Gmina Radzymin oraz Agencja Reklamowa ROKA. Jest to bezpłatne wydarzenie dla uczestników, połączone z konferencją, pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Radzymin. Agenta i szczegóły wydarzenia wkrótce, planowany jest program dla uczniów ostatnich klas i absolwentów szkół ponadpodstawowych oraz program dla osób dorosłych, aktywnych zawodowo, bezrobotnych, poszukujących pracy na terenie naszej gminy. Podczas wydarzenia planowany jest program prelekcji na scenie wewnątrz sali koncertowej.

Szczegóły: https://radzyminskiklubbiznesu.pl/gielda-pracy/

Dodaj komentarz