Radzymiński Klub Biznesu

Relacja ze spotkania klubowego – 19 kwietnia

19 kwietnia odbyło się kolejne, 4 już spotkanie klubowe w 2023 roku. Tym razem gościliśmy Panią Anetę Iwanowska specjalistkę ds. obsługi klienta w Mazowieckim Regionalnym Funduszu Pożyczkowym, która przedstawiła programy pożyczek, wspierających przedsiębiorców. Przedstawione zostały 2 programy, możliwości, wymagane dokumenty czy przykłady inwestycji innych przedsiębiorców, którzy pozyskali pożyczki na swoje cele.

Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o został powołany w 2004 roku przez samorząd województwa mazowieckiego. Celem jest wspieranie przedsiębiorców działających na terenie województwa mazowieckiego. Oferta funduszu skierowana jest dla firm już istniejących, a także dla tych, które dopiero planują zaistnieć na rynku. Główna działalność Funduszu polega na udzielaniu nisko oprocentowanych pożyczek i obejmuje cały obszar województwa mazowieckiego. Pożyczki są udzielane ze środków pozyskanych z programów unijnych i samorządowych. Misją Funduszu jest rozwój przedsiębiorczości, dlatego wszystkie dochody przeznaczane są na zwiększenie środków na nowe pożyczki.

Po prezentacji Pani Anety, przekazane zostały materiały dla uczestników, oraz był czas na pytania dotyczące przedstawionych produktów. Po zakończeniu tej części spotkania przeszliśmy do omówienia spraw bieżących, dotyczących prowadzenia firm, zmieniającego się prawa czy rynku pracy, a także pomysłów i tematów kolejnych spotkań.

Zapraszamy do dołączenia do Klubu oraz na kolejne spotkania Radzymińskiego Klubu Biznesu.

Dodaj komentarz