Klubowicze Poznajmy się lepiej! Spotkanie 15 marca (środa)

Klubowicze Poznajmy się lepiej!

Zapraszamy wszystkich Członków Radzymińskiego Klubu Biznesu na spotkanie networkingowo-towarzyskie z poczęstunkiem i lampką wina w dniu 15 marca (środa) o godz. 17:30 w Scena Cegielnia.

Zgodnie z tym co zasugerowaliście zarówno w ankietach jak i ostatnim spotkaniu, brakuje spotkań bardziej luźnych i towarzyskich, by lepiej się wzajemnie poznać oraz swoje firmy. W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet i Mężczyzn, pomyślałam o organizacji takiego spotkania.

Koszt spotkania wraz z wynajęciem sali, poczęstunkiem oraz winem to ok. 80zł/osoba, w związku z tym, że jest to dosyć spory koszt za grupę, proponujemy opłatę 50%na50%, połowę ze środków Klubu a pozostałą część jako wejście biletowane. Wprowadzenie opłaty pozwoli nam lepiej organizacyjnie zaplanować spotkanie, będziemy wiedzieli ile będzie faktycznie osób i unikniemy pustych miejsc. Spotkanie planujemy na około 25 osób, tak by móc komfortowo usiąść przy stole.

Jeśli ktoś z Was chciałby zaprosić przedsiębiorcę z poza Klubu, koszt dla takiej osoby to 99 zł, taką informację ogłosimy również na Facebooku dla chętnych przedsiębiorców z zewnątrz w ciągu kilku dni, ale najpierw dodajemy informację tutaj oraz na emaile członków RKB, abyście mogli zarezerwować miejsca jako pierwsi.

Wpłaty należy kierować na konto RKB:

BNP Paribas SA

Kwota 40 zł

Plan spotkania:

17:30-17:50 przywitanie Członków oraz przedstawienie idei Radzymińskiego Klubu Biznesu, oraz planów i pomysłów na 2023 rok.

17:40-18:00 przedstawienie każdego z Członków, kilka słów o sobie, firmie, działalności.

18:00-20:00 poczęstunek oraz lampka wina, przygotowany przez Scena Cegielnia oraz tort od Cukiernia Bizon, networking, rozmowy.