Wspieramy WOŚP 2023 w Radzyminie

W miniony weekend miejsce miał 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, również w Radzyminie gramy i wspieramy tę inicjatywę. Jako Radzymiński Klub Biznesu, przeznaczyliśmy środki na wsparcie Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej dla WOŚP, który już po raz 3 organizowany był z tej okazji.

W turnieju wystąpiło łącznie aż 19 drużyn. Organizatorami byli Ewelina Jakubik i Grzegorz Grzyb wspierani przez Koło Emerytów nr 3 w Starych Załubicach. Poniżej film z całego weekendowego turnieju:

A także z Finału WOŚP w Radzyminie, przygotowany przez Agencję Marketingową Ambitna Marka:

Jako Gmina Radzymin zebraliśmy łącznie 114 072,30 zł w tym z 16 012,45 zł z firmowych skarbon stacjonarnych, 13 721 zł z eSkarbon i 14 384,14 z aukcji wystawionych na Allegro. Jesteśmy dumni i dziękujemy wszystkim zaangażowanym! Do kwestowania ruszyło 125 wolontariuszy z Radzymina! Radzymiński Sztab WOŚP współtworzony przez pracowników Biblioteki w Radzyminie i Szczep 9 Radzymińskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych „Labirynt”