Spotkanie z kandydatami na urząd Burmistrza Radzymina

[AKTUALIZACJA Z DN. 02.04.2024]

4 kwietnia 2024 (czwartek) zapraszamy członków Klubu na specjalne spotkanie przedwyborcze, na które zaprosiliśmy kandydatów na urząd Burmistrza Radzymina. Tym razem spotkanie ma charakter zamknięty, tylko dla członków Klubu. Początek o godz. 18:00, a ugości nas ponownie w siedzibie swojej firmy jeden z naszych członków, dziękujemy!

Jak zawsze obowiązują zapisy, prosimy członków Klubu o zgłoszenie obecności na spotkaniu poprzez formularz:

Kandydatów na urząd Burmistrza poprosiliśmy o przedstawienie wizji rozwoju gospodarczego naszej gminy i aspektów związanych z biznesem. Zaprosiliśmy wszystkich pięciu kandydatów:

• Tomasz Bielec, Komitet DziałajMY Wspólnie
  • Marek Brodziak, Komitet Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
  • Krzysztof Chaciński, Komitet Dobry Samorząd
  • Kamil Szkodziński, Komitet PiS
  • Andrzej Złoch, Komitet KO

Obecność na spotkaniu potwierdził p. Krzysztof Chaciński, urzędujący burmistrz i kandydat na kadencję 2024-2029.

Program spotkania:

• Powitanie i przedstawienie gości oraz obecnych na spotkaniu członków Klubu
  • Wystąpienia kandydatów na urząd Burmistrza
  • Dyskusje i networking