Radzymiński Klub Biznesu

Zmiana miejsca i programu spotkania klubowego w dn. 4 kwietnia 2024

W związku z dyskusją, która wywiązała się na jednym z radzymińskich forów na Facebooku oraz aby zapewnić komfort wystąpień kandydatom na urząd Burmistrza Radzymina, program i miejsce spotkania Klubu w dn. 04.04.2024 o godz. 18:00 zostało zmienione. Spotkanie odbędzie sie w siedzibie firmy jednego z naszych członków, a sam program spotkania będzie wyglądał następująco:
– Powitanie i przedstawienie gości oraz obecnych na spotkaniu członków Klubu
– Wystąpienia kandydatów na urząd Burmistrza
– Dyskusje i networking
 
Charakter spotkania pozstaje zamknięty – tylko dla członków Klubu, gdyż naszą intencją jest merytoryczna prezentacja kandydatów nt. kwestii istotnych dla środowiska przedsiębiorców, a nie publiczna, emocjonalna debata przedwyborcza.
 
Kandydatów na urząd Burmistrza Radzymina poprosiliśmy o przedstawienie wizji rozwoju gospodarczego naszej gminy i aspektów związanych z biznesem. W związku ze zmianą programu i miejsca spotkania prosimy kandydatów na urząd Burmistrza o ponowne potwierdzenie obecności. Na dzień 02.04.2024 potwierdzona pozostaje obecność p. Krzysztofa Chacińskiego, obecnego burmistrza i kandydata na kolejną kadencję.
 
Członków Klubu, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu, a jeszcze się nie zapisywali, prosimy o wypełnienie ankiety uczestnictwa:
 

Dodaj komentarz