Kto zdobędzie statuetkę Victorii Biznesu 2024?

13 czerwca o godz. 19:30 w Scenie Cegielnia rozpocznie się Gala finałowa Konkursu Victoria Biznesu 2024. Firmy z terenu gminy Radzymin mogły ubiegać się o skrzydlatą statuetkę w trzech kategoriach – Przedsiębiorca, Debiut i Radzymińska Tradycja. A kto ją otrzyma? Dowiemy się podczas Gali!

Gala jest pomyślana jako otwarte, integracyjne spotkanie dla wszystkich przedsiębiorców i menedżerów z firm, działających w Radzyminie i regionie, którzy chcą poznać lokalne środowisko biznesu i nawiązać nowe kontakty. Ten wieczór będzie świętem dla laureatów Konkursu, jak również doskonałą okazją do networkingu i integracji.

Rozrywkę na najwyższym poziomie zapewni występ kabaretowy mima Ireneusza Krosnego. A znakomitą kuchnię zapewni nam oczywiście restauracja Basico ze Sceny Cegielnia i jej szef kuchni Adam Przybysz. Partnerami Gali są firmy Pemes, Bizon i Coca-Cola HBC Polska, które wspierają wydarzenie finansowo lub rzeczowo.

Zapraszamy! Zapisy i informacje: www.radzyminskiklubbiznesu.pl/victoria-biznesu-2024