Spotkanie Klubowe 1 grudnia oraz Walne Zebranie Członków

W dniu 1 grudnia odbyło się Walne Zebranie Członków Radzymińskiego Klubu Biznesu oraz Spotkanie Klubowe.

Program Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Radzymiński Klub Biznesu w dniu 01.12.2022, 1. termin godz. 17:00, 2. termin godz. 17:30:

1. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza Walnego Zebrania
  2. Wybór Komisji Skrutacyjnej
  3. Przedstawienie sprawozdania z działalności Stowarzyszenia RKB w kadencji 2022
  4. Głosowanie nad absolutorium dla ustępującego Zarządu RKB
  5. Wybór Zarządu Stowarzyszenia RKB na kadencję 2023
  6. Wystąpienie nowego Prezesa Zarządu
  7. Wolne wnioski, dyskusja nad kierunkami działalności Stowarzyszenia RKB i przeznaczeniem finansów Stowarzyszenia.
fot. Michał Półtorak /Wieści Podwarszawskie

Po Zebraniu Walnym, w godzinach 18:00-19:30, odbyło się otwarte Spotkanie Radzymińskiego Klubu Biznesu, na którym będą poruszone były tematy:

• Dofinansowania zewnętrzne – prelekcja ekspertki – p. Bożena Mól
  • Sposoby na optymalizację kosztów energii i mediów – wystąpienie p. Bogdana Domagały i dyskusja
  • 2. edycja Konkursu Victoria Biznesu 2022 – krótka informacja
  • Dyskusja o sprawach klubowych i kierunkach działalności

Kolejne spotkanie już 11 stycznia 2023 roku, na którym zostaną przedstawione plany na realizowane zadania na rok 2023. Zapraszamy! Szczegóły niebawem.

fot. Michał Półtorak /Wieści Podwarszawskie