Radzymiński Klub Biznesu

Konkurs Victoria Biznesu – I edycja

Pierwsza edycja konkursu Victoria Biznesu odbyła się na przełomie lat 2021 i 2022. Do udziału w konkursie były zaproszone wszystkie firmy, które działają na terenie Gminy Radzymin, osiągają sukcesy w swoich branżach i angażują się w życie lokalnej społeczności.

Zgłaszać mogły się firmy z dowolnej branży i każdej wielkości – od jednoosobowych działalności po zakłady produkcyjne, a zgłoszenia były przyjmowane w trzech kategoriach: Firma Roku, Mecenas Roku, Debiut Roku.

Nagrody główne w Konkursie Victoria Biznesu za 2021 rok zdobyły firmy: Coca-Cola HBC Polska, La Pasta s.c., My Catering Jakub Pałaszewski i Kaiso Sushi Adam Zarychta. Zobacz listę wyróżnionych i przeczytaj więcej o konkursie w artykule: https://radzymin.pl/726/49/zwycieskie-firmy-z-victoria-biznesu-2021-gala-konkursu-podczas-radzyminskiego-spotkania-biznesu-03032022.html

Celem konkursu Victoria Biznesu jest wyróżnianie i promocja przedsiębiorców, którzy w sposób szczególny działają na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego Gminy Radzymin, zachowując jednocześnie wysokie standardy prowadzenia biznesu.

Już wkrótce zaprosimy radzymińskie firmy do udziału w drugiej edycji konkursu Victora Biznesu 2022!

 

Dodaj komentarz