Radzymiński Klub Biznesu

Radzymiński Klub Biznesu na Pikniku Rodzinnym w dniu 15 sierpnia w Radzyminie

W dniu 15 sierpnia podczas pikniku rodzinnego w ramach wydarzenia pt. Uroczyste obchody 103. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku „Cud nad Wisłą” w Radzyminie, w godz. 14:00-18:00, na łące za kościołem tj. adres róg POW i ul.Głowackiego w Radzyminie, przygotowaliśmy stoisko informacyjno – reklamowe naszego klubu.

Mieszkańcy mogli skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez lokalne firmy, w tym przez nasz klub wraz z firmami członkowskimi. Byli z nami: firma BART wraz z Prezesem i kilkoma pracownikami, aktywnie szukająca pracowników na lokalnym rynku, oferowała również bezpłatnie balony oraz watę cukrową. Byli z nami również: Katarzyna Tyczyńska z firmy ROKA, Anna Ochnik Pośrednictwo Finansowe, Patrycja Dubaniewicz Ambitna Marka.

Dziękujemy za wspólny czas, zaangażowanie i wsparcie!

Dodaj komentarz