Podsumowanie spotkania klubowego – 15 marca

15 marca w Scena Cegielnia odbyło się kolejne spotkanie Radzymińskiego Klubu Biznesu, tym razem bardziej kameralne, z kolacją i winem. Celem było lepsze poznanie się wśród Członków RKB nie tylko biznesowo, ale również prywatnie.

Omówiliśmy również sposoby promocji swoich firm, czy zwróciliśmy na ważne aspekty prowadzenie lokalnego biznesu. Poruszone zostały również pomysły na działania na kolejne miesiące Klubu.

Dziękujemy za gościnę i poczęstunek przygotowany przez Scena Cegielnia, a także Cukiernia Bizon za pyszny tort!

Dziękuje wszystkim za obecność, skończyliśmy koło 22:00 także jak widać bardzo potrzeby był taki czas, na rozmowy biznesowo-lokalne.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w dniu 19 kwietnia o godz. 17:30

Podczas spotkania gościć będziemy organizację, która odpowie na pytania dotyczące możliwości finansowania i wspierania firm w roku 2023 r. przedstawi aktualną oferty pożyczek i funduszy ze środków publicznych (nie będzie to ta sama organizacja, którą gościliśmy w styczniu).
Wstępny plan spotkania:
17:30 -18:00 przywitanie uczestników, przedstawienie idei RKB oraz planów na II i III kwartał
18:00-18:30 przedstawienie się przez każdego z uczestników spotkania, swoich firm i działalności
18:30-19:00 prezentacja gościnnej organizacji wspomagającej pozyskiwanie środków zewnętrznych dla firm, A&Q
19:00 – 20:00 networking, rozmowy
Udział w spotkaniu płatny jest 99 zł, obowiązuje wcześniejsze zakupienie biletu online.
Dla członków RKB uczestnictwo jest bezpłatne.
Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Sceny Cegielnia, al. Jana Pawła II 193, 1 piętro
Szczegóły w wydarzeniu