Radzymiński Klub Biznesu

Wydarzenia specjalne dla Członków Radzymińskiego Klubu Biznesu!

Członkowie Radzymińskiego Klubu Biznesu mogą liczyć na zaproszenia na wydarzenia specjalne i wyjątkowe oferty.

Tak było w 15 grudnia 2022 roku, kiedy to w Radzyminie z nieoficjalną wizytą pojawiła się świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Gościła ona w zakładzie produkcyjnym Coca-Cola HBC w Radzyminie – największej placówce produkcyjnej firmy w naszym regionie Europy. Atrakcja była skierowana przede wszystkim do pracowników zakładu, którzy wspólnie z rodzinami mogli z niej skorzystać poza oficjalną, reklamowaną w mediach trasą przejazdu dla konsumentów. Wizyta ciężarówki jest dobrym przykładem dbałości o pracowników i interesariuszy firmy, do których skierowano zaproszenia. Otrzymali je również członkowie Radzymińskiego Klubu Biznesu.

W październiku nasi członkowie wraz z osobą towarzyszącą mogli nieodpłatnie wziąć udział w dniu kultury hiszpańskiej „Fiesta di Camino”. Na wydarzenie składał się m.in. koncert flamenco i tradycyjnej muzyki hiszpańskiej, a także degustacja znakomitych potraw i win hiszpańskich w restauracji Camino w Radzyminie, która wraz z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Radzymin była współorganizatorem fiesty.

Dziękujemy firmom Coca-Cola HBC Polska i restauracja hiszpańska Camino za zaproszenia dla członków naszego Klubu!

Dodaj komentarz