Radzymiński Klub Biznesu

Spotkanie integracyjne Klubu 1 marca 2024

Najbliższe spotkanie klubowe 1 marca br. (piątek) będzie miało charakter integracyjny, a naszą inspriacją będzie gość specjalny – Grzegorz Turniak – mówca, mentor i networker. Ugości nas Janusz Skorupa, właściciel firmy Bizon, więc nie jedzcie podwieczorków! Spotykamy się o godz. 18:00 w siedzibie firmy Bizon w Cegielni, al. Jana Pawła II 197 (po drugiej stronie dwupasmówki naprzeciw Sceny Cegielnia).

Tradycyjnie obowiązują zapisy przez formularz: https://forms.gle/iqK26sKNWhiYQxeU6

Tym razem dodaliśmy do niego utrudnienie 😉 – trzeba wpisać osobę, którą przyprowadzimy na spotkania. Może to być dawno niewidziany na spotkaniach członek naszego Klubu lub też przedsiębiorca lub menedżer z poza Klubu, zainteresowany naszą działalnością.

Kilka słów o naszym gościu specjalnym: Grzegorz Turniak jest niestrudzonym orędownikiem i pasjonatem idei networkingu, który z sal wykładowych przeniósł się do Internetu. Przeprowadził ponad 2 tys. sesji dla przeszło 200 tys. osób, a w latach 2019, 20, 21 został jednym z „10 Topowych Głosów Polskiego Linkedin”. Prowadzi wraz z zespołem programy #FirmaNaLinkedin. Wykładowca na konferencjach, studiach podyplomowych: SGH, UW, PW i MBA na ALK i PK. Jego kariera to m.in. BNI Polska, jobpilot, SAP Polska, Założyciel Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców i Mówczyń. Autor wielu książek, m.in. „Nigdy nie stój sam”. Partner spółki szkoleniowo-doradczej GrupaYak. Od ponad 30 lat łączy ludzi różnych pokoleń i zawodów, pokazując im jak budować relacje.

Działalność Grzegrza można śledzić na jego profilach na Facebooku i LinkedIn.

Naszymi gośćmi na spotkaniu będą też reprezentanci firmy M&P Alkohole, którzy pojawią się z degustacją znakomitych win. Słodkości zapewni nasz gospodarz, firma Bizon, a wytrawne przekąski: restauracja Kaiso Sushi i bar „U Basi”.

 

Dodaj komentarz