Radzymiński Klub Biznesu

Monika Mędrzycka-Kubiak

Monika Mędrzycka-Kubiak, Dyrektor Zarządzająca w BTB Beton Architektoniczny Sp. z o.o., udowadnia że kobiety w branży budowlanej to coraz częstsza rzeczywistość a praca w pozornie męskim świecie jest kreatywna, rozwijająca i przynosi satysfakcję.

Od blisko 20 lat związana z branżą budowlaną. Absolwentka studiów ekonomicznych, zarządzania logistycznego, licznych szkoleń i kursów branżowych.

Na co dzień zarządza profesjonalnym zakładem specjalizującym się w produkcji elementów z betonu architektonicznego GRC wykorzystywanych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków mieszkalnych, biurowców oraz obiektów użyteczności publicznej, z wieloma prestiżowymi realizacjami w Polsce i Europie.

Firma BTB Beton Architektoniczny to także jedna z największych wytwórni betonu towarowego w powiecie wołomińskim, produkująca podsypki, stabilizacje i beton różnych klas dla potrzeb budownictwa ogólnego.

Jak sama mówi: „(…)zarządzanie firmą, której rzemieślnicze korzenie sięgają 1932r jest obarczone ogromną odpowiedzialnością, aby nie zatracić wypracowanej przez wiele lat renomy i tradycyjnego podejścia, chcąc iść z duchem czasu i produkować najwyższej jakości wyroby budowlane i dekoracyjne w naszym Centrum Betonu. Dlatego też nasz zespół tworzą specjaliści różnych dziedzin: architekci, inżynierowie, materiałoznawcy i technolodzy posiadający obszerną wiedzę i doświadczenie, którzy czuwają nad produkcją mieszanek betonowych jaki i elementów z betonu architektonicznego. Zarządzam zespołem, dla którego praca jest pasją a codzienne wyzwania przed którymi stajemy przynoszą satysfakcję, tworząc nietypowe produkty spełniające najwyższe standardy jakościowe i estetyczne (…). Dla nas każdy Klient jest ważny. Pracujemy dla pracowni architektonicznych, projektantów, konstruktorów, generalnych wykonawców, deweloperów jak i inwestorów indywidualnych.”

Prywatnie Monika jest mieszkanką Radzymina, żoną i mamą dwójki dzieci. Nieustannie w biegu i z mnóstwem pomysłów do działania. W wolnych chwilach jeździ z rodziną na wycieczki rowerowe, oddaje się tworzeniu kompozycji kwiatowych i pasji malowania akrylami.