Lidia Wolańska

właścicielka firmy Creative FUN Factory, której największym celem w życiu jest córka Wiktoria, rozwój osobisty i własna firma. To właśnie córka była największą inspiracją do działania w temacie evant-ów. Wszystko zaczęło się od pasji do organizacji niestandardowych przyjęć urodzinowych właśnie dla niej. Od zawsze zależało nam spędzić ten czas aktywnie na świeżym powietrzu w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Tak powstała firma Creative FUN Factory – Kreatywna Fabryka Zabawy. Razem z mężem stworzyliśmy ją z miłości do dzieci oraz chęci spełniania najskrytszych marzeń naszych pociech. Jestem szczęśliwa, że udało mi się poznać i spotkać tak wiele niesamowitych osób w swoim życiu i pracy. Moja rodzina, przyjaciele oraz klienci są dla mnie największą siłą do kreatywnego działania dzięki, której wciąż się rozwijam i prężnie idę do przodu.

Creative FUN Factory – jesteśmy alternatywą dla klubików malucha i kącików dla dzieci. Z nami zorganizujesz niezapomniane przyjęcie we własnym ogrodzie, domu lub działce. Różnorodne atrakcje w naszej ofercie skierowane są do dzieci w każdym wieku, dostosowane na każdą pogodę oraz miejsce zabawy. Doradzimy Ci jaką atrakcję wybrać dla Twojego dziecka, spersonalizujemy indywidualnie każde zamówienie. Z radością i uśmiechem pojawimy się na twojej imprezie i będziemy bawić dzieci tak abyś miał chwilę czasu dla siebie i swoich gości. Każdy dzień stawia przed nami nowe wyzwania oraz daje nam dużo satysfakcji z tego co robimy.

Dmuchańce, cymbergaje, piłkarzyki czy ponycycle Zoo to idealny pomysł na zagospodarowanie wolnego czasu Twojego dziecka. Zaangażują one maluchy do wspólnej zabawy, aktywności fizycznej oraz zdrowej rywalizacji z rówieśnikami. Fontanna czekoladowa wzbogaci słodki poczęstunek nie tylko dla najmłodszych a wyjątkowy smak waty cukrowej przeniesie Cię do czasów dzieciństwa i przypomni niezapomniany klimat festynów czy jarmarków na których była główną atrakcją. Gorący i pachnący Popcorn to zdrowa przekąska nie tylko dla najmłodszych. Nie musisz iść do kina – z nami możesz go przygotować samemu w swoim domu – będzie o wiele zdrowszy i smaczniejszy niż w jakimkolwiek innym miejscu.

Pozwól nam urzeczywistnić Twój pomysł, spełnić marzenie Twojego dziecka i pomóc w organizacji niezapomnianego przyjęcia z udziałem dzieci.

Każdy kolejny rok zaczynamy z głową pełną pomysłów. Każdy nowy dzień jest pełen wyzwań. Wciąż pojawiają się nowe atrakcji w naszej ofercie tak aby projekty które realizujemy były nieszablonowe i bezkonkurencyjne.

Creative FUN Factory daje nam ogromną satysfakcję i radość z tego co robimy.

Uśmiech na twarzy Twojego dziecka jest celem naszego działania.
Creative FUN Factory

Projekty jakie mieliśmy okazję współorganizować to min: lato w mieście; zima w mieście; pikniki sołeckie; pikniki rodzinne; pikniki integracyjne dla wspólnot mieszkaniowych i osiedli; dni dziecka w szkołach i przedszkolach; Wielkie mistrzostwa Akademii Piłkarskiej, imprezy charytatywne, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Kinder Party, urodziny, przyjęcia rodzinne z udziałem dzieci: komunie, chrzciny, wesela, poprawiny itp.