Charytatywny I Radzymiński Festiwal Piwa i Dobrego Jadła, 14.09.2024

Nasz Klub jest współorganiztorem I Radzymińskiego Festiwalu Piwa i Dobrego Jadła, który odbędzie się w sobotę 14 września 2024 w godz. 12-22 w Parku Czartoryskiej w Radzyminie. Wydarzenie wpisuje się w program Dni Radzymina 2024 i jest objęte Patronatem Burmistrza. Festiwal jest imprezą charytatywną – jego celem jest zbiórka funduszy na rehablitację logopedyczną Poli Sochackiej, 4-latki z Radzymina, która cierpi na rzadką chorobę genetyczną.

Głównym organizatorem Festiwalu jest Fundacja Daj Mi Skrzydła, która zrealizowała już pięć edycji w Wołominie. Tym razem browarnicy ustawią swoje stoiska w Radzyminie, a degustacjom rzemieślniczego piwa będą towarzyszyły food trucki oraz potrawy regionalne, przygotowane przez organizacje społeczne i przyjaciół Poli Sochackiej. Na naszym klubowym stoisku będzie można spróbować potraw lokalnych przedsiębiorców, zrzeszonych w Klubie: ciast, przetworów i przekąsek.

Ponadto czekają na Was atrakcje rodzinne, przygotowane przez Creative Fun Factory, konkursy ekologiczne i edukacyjne oraz licytacje na rzecz Poli Sochackiej. Przedmioty na licytację przygotowały firmy, których właściciele są zrzeszeni w Radzymińskim Klubie Biznesu. Na mini-scenie odbędą się pokazy i konkursy, a wieczorem zagra DJ-ka Kasia, znana już radzyminianom z potańcówek w Domku Ogrodnika.

Festiwalowe atrakcje:

• Browarnicy z piwami rzemieślniczymi
  • Food trucki
  • Degustacje potraw regionalnych i produktów firm lokalnych
  • Akcja „Rośliny za elektrośmieci” i Eko-Quiz na stoisku Zakładu Gospodarki Komunalnej
  • Pokazy
  • DJ i muzyka
  • Strefa Rodzinna
  • Licytacje dla Poli Sochackiej

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Burmistrza Radzymina. Organizatorami Festiwalu jest Fundacja Daj Mi Skrzydła i Radzymiński Klub Biznesu, Partnerzy festiwalu: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin, Zakład Gospodarki Komunalnej w Radzyminie Sp. z o.o., restauracja Domek Ogrodnika, patronat medialny: Wieści Podwarszawski i Radio FAMA Wołomin.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Parku Czartoryskiej, do smakowania kraftowych piw, dań z foodtrucków i degustacji potraw lokalnych! Do zobaczenia na Festiwalu w sobotę 14 września i Dniach Radzymina 14-15.09.2024!

Aktualności nt. programu Festiwalu, przedmiotó na licytację, wystawców, itd. można śledzić na profilu Festiwalu na Facebooku: