Spotkanie otwarte Klubu nt. dotacji dla firm w dn. 03.10.2024 godz. 18:00

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z gminy Radzymin na otwarte spotkanie klubowe, poświęcone tematyce dotacji dla firm. Spotkanie odbędzie się w czwartek 3 października 2024 r. w godz. 18:00-20:00 w Centrum Aktywności Społecznej w Radzyminie, ul. Konstytucji 3 Maja 8A, Radzymin (budynek OSP Radzymin, sala na 1. piętrze, wejście przy figurze św. Floriana). Spotkanie ma charakter otwarty i jest skierowane do wszystkich radzymińskich firm, wystarczy rejestracja.

[AKTUALIZACJA] Prelekcję poprowadzi p. Piotr Snopek, dyrektor Sprzedazy i Marketingu w firmie Paszport do Eksportu Sp. z o.o., absolwent Wydzialu Ekonomiczno-Rolniczego SGGW w Warszawie. Od ponad 12 lat pelni funkcje eksperta rynkow zagranicznych. Jako prelegent i moderator uczestniczy w branzowych imprezach targowych. Doradza w zakresie mozliwosci wejscia na nowe rynki i pozyskiwania nowych kontrahentow. Wspolpracuje z licznymi organizacjami oraz instytucjami otoczenia biznesu w kraju i za granica. Specjalizuje sie w pozyskiwaniu i rozliczaniu funduszy z UE na rozwoj firm, w szczegolnosci z branzy spozywczej, kosmetycznej, budowlanej, motoryzacyjnej, medycznej oraz IT/ICT. Jest wspolautorem pierwszych studiow podyplomowych z zakresu Cross-border w e-commerce na Uniwersytecie WSB Merito w Warszawie.

Z powodu choroby nie wystąpi zapowiadany wcześniej ekspert Maciej Pluta.

W pierwszej części spotkania wystąpią również druhowie z OSP Radzymin z prezentacją swojego projektu pozyskania nowoczesnego sprzętu gaśniczego typu Cobra.

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, prosimy o zapisy poprzez formularz: