Radzymiński Klub Biznesu

Kamil Janik

Kamil Janik – współwasciel w Folmak właściel w Gasparo. Prywatnie mąż i  tata dwójki dzieci. Aktywny społecznie prowadzi inicjatywę „Razem dla Kuligowa” jest również  członkiem Radzymińskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi. Zaangażowany w profilaktykę przeciwko uzależnieniom, pomoc osobom dotkniętym kryzysem bezdomności, organizator akcji charytatywnych i społecznych.  Pełny energii do działania, temperamentu i nie konwencjonalnych rozwiązań. Miłośnik zwierząt,  aktywnego trybu życia, ciekawy świata i kolejnych wyzwań którym nie wątpliwie jest zasiadanie w zarządzie RKB.

Gasparo – jest nowo powstałą wypożyczalnią sprzętu do rekreacji i relaksu nad rzeką Bug. Do dyspozycji klientów oddaje łodzie motorowe i pontony z silnikami o mocy od 6 km do 15 km. Firma posiada również parking strzeżony, gdzie można przechować/przezimować łodzie, kampery, motocykle, quady etc. W niedalekiej przyszłości oferta rekreacyjna ulegnie rozszerzeniu.

FOLMAK SP. Z O.O. to oficjalny dystrybutor maszyn pakujących włoskiej firmy SmiPack, cieszącej się dużym uznaniem na świecie. Działa i rozwija się na polskim rynku od 2012 roku poprzez dostarczanie klientom wielu branż automatykę do pakowania oraz folie termokurczliwe. Pionier rozwiązań technologicznych przyjaznych środowisku w procesie pakowania. Dostawca ekologicznych materiałów opakowaniowych typu stretch, taśmy klejące itp. Bogate doświadczenie oraz ugruntowana pozycja sprawia że oferowane rozwiązania maja najwyższa jakość zawsze idealnie dostosowaną do potrzeb klienta.